چگونه یادگیری خود را به عنوان یک محصل آنلاین به حداکثر برسانیم؟

زمینه 7

چگونه یادگیری خود را به عنوان یک محصل آنلاین به حداکثر برسانیم؟

من هم وقتی سفر خود را به عنوان یک محصل آنلاین شروع کردم ، شک و تردید هایی در ذهن ام وجود داشت. من آنقدر به حضور در یک صنف سنتی عادت کرده بودم که نمی توانستم تصور کنم چگونه می توانم در محیطی یاد بگیرم که اساساً مسئولیت یادگیری خودم را بر عهده داشته باشم. اگر در زمینه یادگیری آنلاین تازه کار هستید یا فکر می کنید در آینده ای نزدیک محصل آنلاین شوید ، این مقاله برای شما مناسب است. من به عنوان یک محصل سابق آنلاین ، فکر می کنم محیط یادگیری آنلاین در مقایسه با صنف های سنتی به همان اندازه موثر است. با این حال ، شما باید مسئولیت یادگیری خود را بر عهده بگیرید. بگذارید نگاهی به 3 نکته بیندازیم که می تواند به شما در به حداکثر رساندن یادگیری خود به عنوان یک محصل آنلاین کمک کند.

1. تعهد دهید که تا آنجا که ممکن است مطالعه می کتید

بخوانید ، بخوانید ، بخوانید ، تا آنجا که می توانید … زیرا ارتباط از طریق نوشتن انجام می شود ، شما باید عشق به مطالعه را پیدا کنید. فقط دروس لازم را نخوانید. همچنین برای خواندن مکمل محتوا دروس وقت بگذارید. شما به عنوان یک محصل آنلاین می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر مبحث را درک می کنید تا با ادامه دوره و برنامه احساس سر درگمی نداشته باشید .

همیشه به یاد داشته باشید که به عنوان یک دانش آموز آنلاین ، شما مسئول یادگیری خود هستید. در حالی که برای هر دوره و درس یک راهنما وجود دارد ، برای اطمینان از اینکه اصول اولیه رعایت شده است ، میزان واقعی یادگیری شما به شما بستگی دارد. پس از تعهد و ایجاد روال مطالعه ، متوجه خواهید شد که خواندن به طور طبیعی به وجود می آید.

هنگام انجام تکالیف و حتی برای بحث و گفتگو با استاد و دیکر محصلان، از کتابخانه دیجیتالی صنف که استاد ترتیب نموده است استفاده کنید زیرا این مطالعات هنگام جستجوی شواهد برای تأیید مقاله و کار خانگی شما بسیار مفید هستند. همچنین وقت بگذارید و لیست مقالاتی که در زیر مطالب دوره آموزشی پیدا می کنید، را مطالعه کنید. این مقالات غالباً به عنوان خوانش های تکمیلی یا پیشنهادی علامت گذاری می شوند. اگرچه این موارد اجباری نیستند ، اما اغلب در ارائه اطلاعاتی که می تواند به شما در درک بیشتر یک موضوع و مفهوم کمک کند مفید واقع می شوند.

  1. بیش از حداقل نیاز انجام دهید

بیش از حداقل شرایط لازم برای هر کار آموزشی سعی تلاش کنید. از همان ابتدای برنامه خود ، در طی دوره های آموزشی و هنگام بحث ، عادت داشته باشید که مرتباً با مدرسان و محصلان دیگر به گفتگو و تبادله افکار بپردازبد. به عنوان مثال ، اگر نیاز اصلی برای بحث های هفتگی پاسخگویی به دو پست است ، فقط اصول کار را انجام ندهید ، مسافت بیشتری را طی کنید و مطالب بیشتری را که توسط محصلان دیگر نوشته شده است بخوانید.

اغلب اوقات ، از طریق تجربیات دیگران است که ایده می گیریم و بهتر می توانیم یک موضوع مشخص را بیان کنیم. در روزهای بحث ، زمان کافی را برای پرداختن به موضوع مورد بحث تعیین کنید. اگر پست های بحث را مرور نکنید ، شانس یادگیری چیز جدید را کاهش می دهید.

  1. در صورت امکان هر دوره را به طور متوالی انجام دهید

اگر می توانید از دوره های آنلاین آموزشی خود صرف نظر نکنید. به جای پرش ، تاخیر و یا حتی عجله در دوره ها ، هر دوره آموزشی را به ترتیب و درسی که در آن قرار دارد ، انجام دهید. تأخیر در یک دوره ممکن است در یادگیری شما تأثیر بگذارد زیرا هر دوره به طور معمول یک گام بالاتر از دوره قبلی است. اگر بین پایان یک دوره و شروع دوره دیگر زمان قابل توجهی سپری شده باشد ، ممکن است لازم باشد برای درک این که دوره فعلی چیست ، مواد دوره قبلی را مرور کنید. انجام دوره های متوالی همچنین باعث صرفه جویی در وقت می شود زیرا دانش شما برای دوره بعدی تازه است.

کلام آخر

یادگیری آنلاین به همان اندازه یادگیری سنتی موثر می باشد. به عادت بیکار بودن نپردازید زیرا به محض پیشرفت ، تعلل در یادگیری به الگویی تبدیل می شود. عادت مطالعه سالم را ایجاد کرده و حرکت را به جلو ادامه دهید.

نویسنده: اوفیلیا میال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Persian
English Persian